1. Головна
  2. /
  3. Велосипед AIST SMART 1.0 “20

Велосипед AIST SMART 1.0 “20

Велосипед AIST SMART 1.0 “20

Дорожній складний велосипед AIST SMART 1.0 “20

Виробництво: ООО «МотоВелоЗавод» Республика Беларусь, г. Минск.

Технічні характеристики

Рама:

Вуглецева сталь 20″

Вага:

16 кг.

Ростовка рами: 

Для підлітків та дорослих

Система шатунів:

Сталь, 44Т, 165мм

Привідна цеп:

Maya, 1/2″ х 1/8″

Гальма:

 Задній ножний

Кількість швидкостей:

1

Покришки: 

Wanda 20х1.95

Обода: 

Алюміній, одностінні

Педалі: 

Feimin FP-804

Руль: 

Сталь, 25,4х600мм, підйом 170мм

Каретка: 

Сталь, розбірна

Відео

AIST SMART 20 1.0 – простота та надійність

Aist Smart 20 1.0 – велосипед зі складним механізмом рами та відмінними технічними характеристиками. Така модель дозволяє легко і швидко пересуватися по місту, користуватися громадським транспортом. Нею можна подорожувати по відносно рівних дорогах. Велосипед зручний у зберіганні і в транспортуванні, у складеному вигляді компактний. Його позитивні характеристики:

  1. Основа конструкції – рама виготовлена з вуглецевої сталі. Вона забезпечує підвищену міцність і надійність. Такий матеріал витримує значні навантаження, при цьому вага самого велосипеда становить 16 кг.
  2. Модель обладнана сидінням і кермом, які регулюються по висоті, забезпечуючи комфортну, пряму посадку. Завдяки цьому Aist Smart 20 1.0 можна налаштувати як для підлітка, так і для дорослої людини, що робить його універсальним.
  3. Колеса мають високу маневреність і керованість.
  4. Ножні гальма прості і ефективні у використанні.
  5. Опис комплектації представлений зручним багажником, дзвінком, підніжкою, насосом і щитками, які захистять одяг від бризок бруду і води.

FoxWell motors – офіційний дистриб’ютор продукції білоруського виробника, якість якої перевірена не одним поколінням. Завдяки співпраці нашої компанії з «МотоВелоЗавод», Aist Smart 20 1.0 доступний велолюбителям України. Пропонуємо вашій увазі відео-огляд моделі. Переваги покупки у нас – відмінний сервіс, гарантія на товар, доступні ціни. Пропонуємо вигідні умови співпраці гуртовим покупцям. Завітайте до нашого магазину у Києві.

Живіть активно з Фоксвел моторз!

Меню