Переваги велосипедів Аїст

Велосипеди АїстВелосипеди Аїст

55 мільйонів велосипедів – фантастична кількість, яку ледве можна собі уявити. Але саме стільки за весь час існування  - 20 років - продала легендарна білоруська компанія «Аїст». Марка набула небаченої славнозвісності у Радянському Союзі  - та чи збереглися головні переваги білоруської продукції?

Навіщо обирати «Аїст»?

Вагомими перевагами велосипедів з «пташиною» назвою є такі фактори:

  • спрощена конструкція;
  • неперевершена керованість;
  • складний механізм;
  • доступна ціна (на порядок дешевше імпортних аналогів).

Ще один, напевно, найважливіший момент – це доступні запчастини. Всім велосипедистам, в яких хоч би раз був імпортний транспорт, відомо, наскільки складно дістати необхідну деталь. У більшості випадків її треба замовляти закордоном. А це – час очікування, дні без улюбленого велосипеду. А ось запчастини до «Аїсту» можна придбати у будь-якому вітчизняному магазині. Щось зламалось? Купив нову деталь, замінив, та поїхав собі далі. Ось за це вибирають саме білоруські велосипеди.

Цікаві факті

«Аїст» пережив не одне покоління велосипедистів. В асортименті компанії є декілька лінійок дорожніх та дитячих моделей. Ось кілька цікавих фактів про білоруського виробника:

  • за перші 3 роки було реалізовано понад 100 тисяч велосипедів;
  • компанія виготовляє не тільки велосипеди, але й байки – їх було продано більше ніж 8 мільйонів;
  • у серії 2008 року – італійський дизайн. У тому ж році марка набула офіційного партнерства з Білоруською Федерацією Велосипедного Спорту;
  • в 2008 році 8-кратна чемпіонка Н. Цилинська провела виступ на велосипеді цієї марки (Олімпійські ігри, Пекін).

На сьогоднішній день марка зберігає найкращі традиції минулого та використовує інноваційні технології сьогодення для того, щоб упевнено дивитись у майбутнє. Кожен сучасний велосипед «Аїст» має привабливий дизайн та обмірковану комплектацію. На сьогоднішній день компанія займається активною маркетинговою політикою, приймає участь у соціальних проектах та спортивних змаганнях міжнародного рівня.

Транспорт білоруського походження – це найліпший вибір для тих, хто не задається метою приймати участь у спортивних змаганнях. Якщо вам потрібен велосипед для того, щоб їздити на роботу або прогулюватися сонячним днем, то не раціонально платити за функції, які вам не потрібні. Тому вибирайте «Аїст» - розумне співвідношення ціни та якості.