Перший байк. Обирай собі за смаком

Кращі мотоциклиОтже ти, друже, вирішив навік пов’язати своє життя з мотоциклом. Чому навік? – спитаєш ти. Бо при першому відчутті безкрайньої свободи ти назавжди зненавидиш ходити пішки. Купити мотоцикл – це отримати пристрасть, якої віддаєш весь час, всю душі і звісно більшу кількість грошей. Володіння байком – це не просто понти перед дівчатами (чи то хлопцями, адже серед гарної половини теж є прихильниці мотоспорту). Це – стиль життя. А якщо ти міркуєш інакше, то нащо тобі мотоцикл взагалі?

Отож перше питання: для чого тобі байк?

Усім новачкам на дорозі потрібно зробити перше посвячення: зайти на будь-який мото сайт та відкрити книгу жалоби за загиблими. Катання на великій швидкості, фінти та безмежні пригоди – це небезпечно. І ми сподіваємося, ти це розумієш.

По-друге, перш ніж обрати щось, треба реально оцінити свої можливості. Якщо ти живеш у передмісті чи в невеликому містечку з поганими дорогами та плануєш кататися лише у цих межах, спортивні моделі - не найкращій варіант. Тобі підійде скутер: і пересуватися можливо, і улюблений залізний кінь ніби є.

Якщо ж все дитинство ти катався на лісапеді, потім з обідніх грошей назбирав на перший мопед і мрієш про байк – обирай сміливо за серцем, на цьому сайті збудуться усі мрії. Тільки не забувай про відповідальність та вивчай правила дорожнього руху.

Правда у вічі

Реально ж, мотоцикл слід оцінувати за декількома критеріями. Ціна – то останнє, адже вибираємо ми не просто засіб пересуванні, а вірного друга. Отже посилену увагу приділити потрібно наступному:

1.       Чи зможеш ти самостійно підняти свого друга. Перше падіння трапляється навіть серед найдосвідченіших байкарів. Лежати на дорозі під байком – не найкращий розвиток подій, погодься.

2.       Ноги повинні діставати до землі під час гальмування. Це зручно та сприяє безпеці;

3.       Чи є комфорт під час сидіння. Сучасні виробники намагаються зробити сідельце максимально ергономічним, міняють його форми та наповнювачі. Погодься, адже під час далеких поїздок незручне сидіння досить відволікає.

4.       Наскільки сильно тобі подобається байк.  Так, це теж дуже важливо. Свого коня треба любити.

В принципі, згідно зі статистикою, перший мотоцикл змінюють через рік-другий. Лише одиниці залишаються вірними «своєму першому» на значно довший час. Тому обирати рекомендовано щось не надто потужне і не надто дороге. Під час перших польотів ви зрозумієте чому.

Якщо все зрозуміло  - вперед вивчати сайт нашого мото магазину! Приймайте заздалегідь вітання новому члену байкарської спільноти!