Як обрати екіпіровку

Краща мотоекіпіровка в УкраїніКоли людина вирішує придбати мотоцикл, вона підходить до цього питання дуже серйозно. При цьому опрацьовуються пропозиції магазинів і оцінюються технічні характеристики і зовнішній вигляд транспортного засобу. Проте, купивши мотоцикл, потрібно підібрати до нього відповідну мотоекіпіровку, яка не просто захистить водія, але і стане яскравою прикрасою на дорозі, в потоці інших транспортних засобів. Варіацій екіпіровок зараз дуже багато. Поговоримо про те, які ж екіпіровки стануть найбільш популярними в нинішньому році.

Як обрати екіпіровку

Якщо модель сподобалася вам зовні, тільки тоді ви вже будете оцінювати її захисні і теплозберігаючі якості. Адже в нинішніх умовах, екіпірування повинно зігрівати пілота, а також бути комфортним і міцним. Виробники мотоекіпіровок зараз виявляють всю фантазію і кмітливість, створюючи найоригінальніші образи. Кілька років тому стали популярними мотоекпіровкі в стилі:

·         Дарта Вейдера;

·         Капітана Америки;

·         Цього року на перший план виходить костюм Бетмена.

Подумати тільки, по дорозі мчить красивий мотоцикл, а пілотує його сам Бетмен, відважний і героїчний. Хто відмовиться від такої краси? Оцінюючи зовнішній вигляд, потрібно знати, що мотоекіпіровка використовується не тільки професіоналами, але й аматорами. Тому, якщо ви вирішили купити мотоцикл, подумайте про свій зовнішній вигляд і безпеку. А якісна мотоекіпіровка від виробника дозволить з'єднати обидві ці функції в одному костюмі.

Найголовніші складники екіпіровки

Серед обов'язкових елементів мотоекіпіровки варто виділити:

·         Куртку;

·         Шолом;

·         Рукавички;

·         Штани;

·         Мотоботи.

 До речі, багато країн світу вимагають обов'язкове носіння екіпіровки тими, хто сидить за кермом мотоцикла.

Мотоекіпіровка повинна в обов'язковому порядку містити протиударні протектори. Якщо ж мотоекіпіровка ними не оснащена, то вона захищає лише від погодних умов. Фахівці не рекомендують купувати таку екіпіровку, навіть якщо ви професіонал у своїй справі.

Якщо ви плануєте зайнятися екстремальними гонками, тоді можна придбати яскравий і барвистий костюм. Такий костюм надягають професійні мотогонщики. Крім того, в таких випадках можна скористатися і надувними подушками безпеки, які кріпляться на спині пілота. Подушка здатна стати захистом для плечей, шиї і спини пілота.

Якісна мотоекіпіровка здатна додати відповідний зовнішній вигляд мотоциклісту і показати оточуючим, що перед ними не тільки любитель поганяти з вітерцем, але й відповідальний за безпеку водій.