Vee Rubber в Україні

about in rubber planstation  Оновлюється....

Заходи для мінімізації ймовірності травмування водія мотоциклу

МотоекіпіровкаЗахист водія мотоциклу

У час розвинених технологій все більше людей отримує можливість придбати транспортний засіб. Найбільшого поширення набули автомобілі. Обґрунтовується це тим, що авто здатні забезпечити безпечне та комфортне пересування. А любителі екстремального водіння, що потребують адреналіну як повітря, віддають перевагу мотоциклам. Мотоциклісти ‑ це особливі люди, які люблять швидкість і романтику доріг. Але разом з усіма принадами, які дає рух на байку, їзда на них небезпечна.

Детальніше...

Переваги велосипедів Аїст

Велосипеди АїстВелосипеди Аїст

55 мільйонів велосипедів – фантастична кількість, яку ледве можна собі уявити. Але саме стільки за весь час існування  - 20 років - продала легендарна білоруська компанія «Аїст». Марка набула небаченої славнозвісності у Радянському Союзі  - та чи збереглися головні переваги білоруської продукції?

Детальніше...

Золоті правила безпечного руху

До уваги мотоциклістівСумна статистика

У 2015 році, з травня по жовтень, трапилося більше 17 000 аварій за участю мотоциклістів. Винуватцями частіше визнають водіїв на двох колесах (в 13 000 випадків). Загинуло 1 509 осіб, а поранено — 19 581. У випадку аварії мотоциклісти гинуть в 22 рази частіше, ніж водії та пасажири автомобілів. А ризик отримати серйозні каліцтва в 40 разів вищий.

Детальніше...

Квадроцикли в сучасності

Сучасні квадроциклиАктуальність квадроциклів в наш час

Мабуть, кожна сучасна людина має уявлення, що таке квадроцикл. Проте не всі зможуть відповісти на питання: «Навіщо він потрібний?» Для багатьох квадроцикл все ще залишився засобом розваги, який зазвичай можна знайти в будь-якому парку відпочинку. Звичайно, кілька років тому так і було, але сьогодні область використання даної техніки значно розширилася. Отже, що ж таке квадроцикли? Це компактні транспортні засоби з відкритою верхньою частиною, які дозволяють пересуватися по бездоріжжю, а також на місцях, де ускладнений проїзд. Управління та посадка водія на ньому подібні мотоциклам, але квадрацикл має чотири колеса. Саме тому ці апарати набагато стійкіші і стабільніші при низьких швидкостях. Однак на сучасному ринку можна зустріти трьох-, і навіть шестиколісний варіанти транспорту, та все ж таки більшість моделей мають стандартні чотири колеса.

Детальніше...

Все про мопеди

Мопеди: навіщо вони потрібні?

Міські мопеди Мопеди, як транспортний засіб, вже давно знані в усьому світі. На просторах нашої країни останнім часом вони також набули широкого розповсюдження. Їх можна зустріти в провінційних районах, селах чи селищах, а також в великих сучасних мегаполісах. За що їх люблять і чому саме їм віддають перевагу водії? Відповідь проста – саме за компактні габарити, маневреність та економічність. А якщо до цього додати ще й доступні ціну, то відразу стає зрозуміло, чому вони переживають «нову хвилю» шаленої популярності.

Детальніше...

А для чого вам потрібен велосипед?

Велосипед теж байкВелосипед завжди був і буде в пошані. Це той же байк, але  в спрощеному варіанті, який можна придбати за помірну ціну. Він дає можливість кожному бажаючому відчути свободу і всю принадність швидкості. Однак для того, щоб його обрати і не помилитися, потрібно чітко розуміти, для чого він потрібен.

Детальніше...

Українці віддають перевагу мотоциклам

Люди обирають мотоциклМотоцикли для людей

С кожним роком українці все більш цікавляться новинками мототехніки. Можливість відчути неймовірну швидкість та отримати позитивний заряд адреналіну – це лише невеличкі переваги мотоцикла перед автомобілем. Існує ще безліч позитивних моментів,  в яких ви можете переконатися прочитавши цю статтю.

Детальніше...

Выбір кофра

Вибір кофра для мотоциклаВиди кофрів для мотоциклів

За положенням на мотоциклі та своєю формою кофри можна розділити на 4 прості категорії.

Детальніше...

Вибір мастила та технологія його заміни

Замiна мастила в мотоциклiМастило та його вибір

Обираючи мастило для свого залізного коня, в першу чергу треба розуміти, що моторна рідина для автомобіля та мотоцикла — два різних продукти як за своєю структурою, так і за властивостями.

Мастило для байку повинно відповідати ряду характеристик, які відрізняють його від інших видів рідин. Цього потребують конструктивні особливості мотоциклів. Воно повинно бути адаптованим до роботі в моторі і у щепленні, так як останнє, зазвичай, занурено до масляної ванни.

Детальніше...